Superwizja dla superwizorów pracy socjalnej – hiperwizja
Brak dostępnych terminów szkoleń. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.
Adresaci szkolenia: superwizorzy pracy socjalnej, oraz osoby superwizujące pracę socjalną lub pracę koordynatorów rodzinnej pieczy zastępczej, lub pracę asystentów rodzin.
Termin realizacji: 23.06.2018 r. Szczyrk Hotel SPA META
Szkolenie odbędzie się w godzinach 11:00 do 17:30.
Proponowana tematyka hiperwizji:
- Radzenie sobie ze specyficznymi trudnościami w toku realizacji superwizji.
- Radzenie sobie z naciskami przełożonych na przebieg superwizji lub chęcią uzyskiwania informacji.
- Radzenie sobie z oporem superwizantów, opór przed wdrażaniem nowych form pracy, opór przed aktywnym uczestniczeniem w superwizji.
Forma:
Hiperwizja będzie prowadzona metodą superwizji, zatem tematyka będzie dostosowywana do zgłoszonych przez uczestników zagadnień.
Prowadzący:
Szkolenie poprowadzi Piotr Domaradzki psychoterapeuta i superwizor psychoterapii posiadający certyfikaty PTPG i ECP
Koszt hiperwizji bez noclegu : 220,00 złotych / osoba
Koszt hiperwizji z noclegiem: 360,00 złotych /śniadanie w cenie
Zapewniamy przerwę kawową, obiad i kolację.
W ramach pobytu z noclegiem mają Państwo dostęp do Strefy Wellness (sauna sucha, sauna ziołowa, łażnia parowa, prysznic wrażeń, pokój relaksu ze ścianami solnymi, jacuzzi) oraz wstęp do dyskoteki Meta Music Klub GRATIS (z wyjątkiem całkowitej rezerwacji)
Ilość miejsc ograniczona
Zgłoszenia przyjmuje sekretariat PRAXE w godzinach 830 – 14 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 32 720 20 06, 604 589 592 Fax: 32 7202007 – przez wysłanie karty zgłoszeniowej.
Prowadzący szkolenie:
Piotr Domaradzki – założyciel i właściciel Firmy szkoleniowej PRAXE. Jest psychoterapeutą i superwizorem. Rekomendowany przez Polską Federację Psychoterapii i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne uzyskał Europejski Certyfikat Psychoterapeuty – przyznawany przez European Association for Psychotherapy (EAP). Posiada Certyfikat superwizora. Współautor podręcznika: „Superwizja pracy socjalnej dla praktyków” – wieloletni praktyk superwizji pracy socjalnej. Współautor podręcznika: „Wsparcie dziecka w rodzinie i pieczy zastępczej”. Od ponad 17 lat superwizuje pracę socjalną w OPS, jest też wieloletnim superwizorem pracy koordynatorów rodzinnej pieczy zastępczej i asystentów rodzin.
W latach 1990 – 1996 – pedagog w Domu Dziecka; 1994-96 członek zespołu interwencyjnego Podbeskidzkiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej. 1996-2000 dyrektor MOPS w Bielsku-Białej. Od 1996 roku prowadzi własną praktykę psychoterapeutyczną i szkoleniową .
Współautor zastosowania po raz pierwszy w Polsce, projektu socjalnego w pracy z rodziną wieloproblemową w MOPS w Bielsku-Białej. Współautor programu usamodzielniania wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych, wdrażanego w kilku Ośrodkach Pomocy Społecznej: Bielsku-Białej, Rudzie Śląskiej i Sopocie. Jest inicjatorem wdrożenia do praktyki pracy socjalnej takich innowacji jak kontrakt socjalny, superwizja pracy socjalnej, asystent rodziny.